Friday December 6, 2019
Register

hotels-macedonia-logo3Паметен пребарувач - Внесете само неколку букви ..град, назив (дел од името кое го барате ..), категорија (хотел..мотел..вила)

PDF
Печати
Е-пошта
Хотел Хармонија
Share

harmonija0

адреса: Долно Коњаре б.б.

телефон: (031) 416 383

web: www.hotelharmonija.mk

е-маил: Оваа е-пошта е заштитена од spambots, треба да вклучите JavaScript за да ја видите

ГАЛЕРИЈА

harmonija1harmonija2harmonija3

harmonija4harmonija5harmonija6

harmonija7harmonija8harmonija9

ОПИС

Хотел Хармонија е направен 2010 година во близина на Куманово, Хотел Хармонија се наоѓа на само 3 км од центарот на Куманово, и на 8 км од граничниот премин Табановце. Хотелот е лоциран паралелно со автопатот Е 75. На своите гости им гарантира удобност, комфор како и достапност на се што е неопходно за прекрасен туристички или деловен престој. Во близина на хотелот се наоѓаат и место од високо значење. Опсерваторија Кокино признаена од НАСА која се наоѓа на оддалеченост од 30 Км, Црква Св.Ѓорѓи во село Старо Нагоричане која датира од 13 век.
Хотелот располага со 24 двокреветни и трокреветни соби и апартман, бесплатен сопствен паркинг, 24 часовна собна послуга и 24 часовно обезбедување.
Собите се опремени со сопствена бања, клима уред (мини бар), ТВ со кабелска програма, климатизација, фен, 24 часовна безжична интернет конекција и централно затоплување.
Доручекот се служи на принцип на шведска маса. За подолг престој во менито се додава и локална храна се со цел да се понуди поголем избор на храна.

БАРАЊЕ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА

БАРАЊЕ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА

Име и презиме 
Тип на соба 
Датум на престој (од - до) 
Телефон за контакт ! 
Email за контакт 
Please enter the following swkxfjza Help us prevent SPAM!
    

ЛОКАЦИЈА

Share
 

Преведи

Macedonian Afrikaans Albanian Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bulgarian Catalan Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician Georgian German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Urdu Vietnamese Welsh Yiddish