Monday December 16, 2019
Register

hotels-macedonia-logo3Паметен пребарувач - Внесете само неколку букви ..град, назив (дел од името кое го барате ..), категорија (хотел..мотел..вила)

PDF
Печати
Е-пошта
Хотел Супер 8
Share

1super8

адреса: бул.Крсте Мисирков 57/3

телефон: (02) 3212 225

локација: Мавровка

web: www.hotelsuper8.com.mk

ГАЛЕРИЈА

2super83super84super8

5super86super87super8

8super89super810super8

ОПИС

Хотел Супер 8 нуди модерно и удобно сместување во срцето на Скопје што го прави патувањето полесно со својотмодерен дизајн, автентично гостопримството и посветеност кон глобалната заедница. Сите соби во хотелот нудат удобни кревети, минибар, телевизор со рамен екран со кабелски канали, телефон, гардеробер, биро, звучно изолирани прозорци и бесплатен Wi-Fi на располагање во хотелот. Исто така се нуди бесплатен чај и кафе по пристигнувањето, и убав панорамски поглед на градот , во кујната за време на појадокот. Бањата е обезбедена со туш и фен. Услуги кои ги нуди хотелот се 24-часовна рецепција, сеф безбеден за пари, и перење, пеглање услуга. Паркингот е бесплатен за сите посетители.

Нашата репутација е наш најважен капитал.

Можете до секој дел од градот од нашиот хотел да стигнете многу лесно, бидејќи тој е опкружен со голем број културни, историски и бизнис содржини. Хотел Супер 8 организира превоз до сите места во Македонија и надвор од границите на Македонија, исто така, нуди превоз до и од аеродромот за дополнителни трошоци. Главната автобуска и железничка станица е на оддалеченост на само 150 метри. Наша цел е да ви понудиме пријатно опкружување, одлична храна и одлична услуга да може вашиот престој биде навистина пријатен. Ве молиме погледнете преку нашиот веб сајт каде што можете да најдете повеќе информации од потребното. Јавете ни сево секое време за било какви информации, за вашите резервации и други барања. Ние со нетрпение очекуваме да ве угостиме.

БАРАЊЕ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА

БАРАЊЕ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА

 

ЛОКАЦИЈА

JavaScript must be enabled in order for you to use Google Maps.
However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser.
To view Google Maps, enable JavaScript by changing your browser options, and then try again.

Share
 

Преведи

Macedonian Afrikaans Albanian Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bulgarian Catalan Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician Georgian German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Urdu Vietnamese Welsh Yiddish