Friday December 6, 2019
Register

hotels-macedonia-logo3Паметен пребарувач - Внесете само неколку букви ..град, назив (дел од името кое го барате ..), категорија (хотел..мотел..вила)

PDF
Печати
Е-пошта
Хотел Пине
Share

pine hotel skopje

адреса: Миле Поп Јорданов 1-б
телефон: (02) 306 0041
телефон2: (070) 295986
локација: спроти Австриска амбасада
web: www.hotelpine.com.mk

ГАЛЕРИЈА

pine1pine2pine3

pine4pine5pine

pine7pine8pine9

ОПИС

Хотел Пине во Скопје е повеќе од кревет и појадок. Тоа е комфор и приватност,обезбедувајќи уникатна атмосфера за нашите гости, без разлика дали тие сакаат да се одморат или да работаат. Нашите апартмани, соби и вработени ќе ви го понудат само најдоброто. Ние ги задржуваме нештата едноставни и уредни, без сложени процедури или барања. Нашиот персонал е пријатен и секогаш желен да ви помогне во вашиот престој или активности околу градот. Знаеме дека нема место како дома, затоа што ние го направивме Скопје Пине хотелот да биде вашиот дом далеку од дома.
Неодамна реновиран, Пине Скопје нуди, сместување кое се наоѓа само на кратко одење до големи локални туристички атракции на Скопје - Александар Велики Скопје споменик, Музеј на град Скопје, тврдината Кале, Спомен куќата на Мајка Тереза, Даут Пашин Амам (Национална галерија) , црквата на Светиот Спасител (Свети Спас), Капан Хан (македонски: Капан Ан)
Гостите кои престојуваат Хотел Пине Скопје во населба Козле, во близина на центарот на градот Скопје ќе уживаат во удобноста и комфорот на нашите 24 часа хотел објекти и услуги, вклучувајќи 24-часовна консиерж, 24-часовен прием на рецепција, 24-часовна собна услуга, 24-часовна бизнис центар и 24 часа соба за гостопримство за оние кои рано пристигнуваат да можат да се освежат.

БАРАЊЕ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА

БАРАЊЕ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА

ЛОКАЦИЈА

JavaScript must be enabled in order for you to use Google Maps.
However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser.
To view Google Maps, enable JavaScript by changing your browser options, and then try again.


Share
 

Преведи

Macedonian Afrikaans Albanian Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bulgarian Catalan Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician Georgian German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Urdu Vietnamese Welsh Yiddish