Friday March 23, 2018
Register

hotels-macedonia-logo3Паметен пребарувач - Внесете само неколку букви ..град, назив (дел од името кое го барате ..), категорија (хотел..мотел..вила)

PDF
Печати
Е-пошта
Елите Плаза
Share

biznis logo

Адреса: ул.Костурски Херои бр.38
Телефон за резервации: 025 514 888;  070 222 087
Маил: Оваа е-пошта е заштитена од spambots, треба да вклучите JavaScript за да ја видите

ГАЛЕРИЈА

13633282 87525344 87691652

87691674 foto foto95

foto 98 restoran eliteplaza skopje 3 13633174

ОПИС

Елит Плаза Хотел и Бизнис Центар е лоциран во срцето на Скопје, (зад Универзалната сала ). Самата местоположба на хотелот Ви овозможува достапност до сите значајни бизнис центри, компании и културни случувања во главниот град на Р. Македонија.
Хотелот нуди идеални услови за организирање на Ваш престој, престој на Вашите гости, средби, состаноци, конференции, презентации и работилници.
Хотелот располага со 19 соби, опремени со ЛЦД телевизори, достапна интернет конекција, и минибар. Секоја од собите е климатизирана, а дел од собите располагаат со тераса. Во рамките на хотелот функционираат ресторан, конренциска сала, спа и фитнес центар.
Спа и фитнес центар
Нашиот хотел располага со фитнес центар, како и спа услуги:  џакузи, парна бања, финска сауна, инфра-ред сауна, како и релакс  и медицински масажи.

Ресторан
Во рамките на Хотелот функционира ресторан во кој може да добиете единствена можност да почувствувате деликатесни вкусови и креации на национални и интернационални јадења припремени од врвни готвачи.
Во ресторанот може да ги организирате Вашите бизнис ручеци, семејни прослави и остварите деловни средби и контакти.

Âsfdd

БАРАЊЕ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА

БАРАЊЕ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА

Име и презиме 
Тип на соба 
Датум на престој (од - до) 
Телефон за контакт ! 
Email за контакт 
Please enter the following hdzzoque Help us prevent SPAM!
    

ЛОКАЦИЈА

Share
 

Преведи

Macedonian Afrikaans Albanian Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bulgarian Catalan Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician Georgian German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Urdu Vietnamese Welsh Yiddish