Thursday January 18, 2018
Register

hotels-macedonia-logo3Паметен пребарувач - Внесете само неколку букви ..град, назив (дел од името кое го барате ..), категорија (хотел..мотел..вила)

PDF
Печати
Е-пошта
Soho апартмани
Share

logo

адреса: ул. Партизанска бр.3 Битола
телефон: 047 610 043; 075 414 185

web: www.sohobitola.com

ГАЛЕРИЈА

soho1soho2soho3

 

soho4soho5soho6

 

soho8soho9soho10

ОПИС

Пристигнeтe и чувствуваjтe се како дома - во нашите апартмани во центарот на Битола, ништо не може да биде поедноставно. Добредојдовте во нашите семејни апартмани, кој живеат и дишат со  славниот  начин на живот на градот Битола.

Нашите удобни апартмани се наоѓаат во близина на центарот на Битола. До главната железничка станица може да се стигне во рок од 5 минути пешачење. Вие сте само 1 блок од познати дискотеки и барови, плоштади, ресторани и многу повеќе.

Без разлика во кое време од годината да се најдете во градот на конзулите, Хотел Сохо е идеална почетна точка за ваша кратка или долга посета на Битола. Без разлика дали Вие сте тука за бизнис или пак само сакате да се релаксирате или сакате да се обратите за разгледување ние сме секогаш среќни да ви помогнеме во изборот на некоја интересна програма.

Во 8 луксузни апартмани и 2 студиа со нивните индивидуални распореди, топли бои и удобен мебел ќе се чувствувате како дома. Се разбира, во сите нашите апартмани пушење не е дозволено. За фамилии или помали групи, ние можеме да понудиме удобен тросед, кој се претвора во кревет за 3 и 4 гости. За жал не можеме да им овозможиме престој на домашни миленици во  Сохо апартмани.

Во секој апартман е вклучено :
•    Потполно опремена кујна
•    Трпезариска маса
•    Тоалетна маса и биро
•    Спална за две особи
•    Гардероба
•    Гарнитура со можност за спиење
•    Дневна маса
•    Прозорци со звучна изолација
•    Бања/ WC
•    LED TV (DVB-T) /Дигитални ТВ канали
•    Бесплатен безжичен интернет
•    Чисти крпи и чаршафи
•    Детектори за чад
•    Климатизер
•    Домофон

Отворени сме за соработка и Ви нудиме луксузно сместување за Вас, Вашите клиенти,  деловни партнери и гости  при нивниот престој во Битола.
 За дополнителни информации обратете се слободно на нашите  телефони 047 610 043 и  075 414 185 или лично во Soho Apartments, на улица Партизанска бр.3 Битола.
Исто така можете да ја посетите и нашата web страна: www.sohobitola.com

 

Искрено ваши,
 Soho Апартмани.

 

БАРАЊЕ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА

БАРАЊЕ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА

Име и презиме 
Тип на соба 
Датум на престој (од - до) 
Телефон за контакт ! 
Email за контакт 
Please enter the following yutvqbxj Help us prevent SPAM!
    

ЛОКАЦИЈА

Share
 

Преведи

Macedonian Afrikaans Albanian Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bulgarian Catalan Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician Georgian German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Urdu Vietnamese Welsh Yiddish