Thursday January 18, 2018
Register

hotels-macedonia-logo3Паметен пребарувач - Внесете само неколку букви ..град, назив (дел од името кое го барате ..), категорија (хотел..мотел..вила)

PDF
Печати
Е-пошта
Хотел Силиа
Share

 vilasilia 1  

адреса: Востаничка 30

телефон: (02) 2735 562

телефон 2: (02) 2736603

локација: во близина на МВР                             

web: www.hotelvilasilia.com.mk

 

ГАЛЕРИЈА

 

 vilasilia 2 vilasilia 3 vilasilia 4

 vilasilia 5 vilasilia 6   vilasilia 7

 vilasilia 8 vilasilia 9 vilasilia 10

ОПИС

Хотел Вила Силиа се наоѓа во најелитниот дел од градот во мирна и тивка средина под падините на планината Водно. Далеку од градската гужва, а сепак близу  на само 1,5 километар до центарот на градот.
Хотелот располага со комплетно опремени соби со купатила, сопствено парно грење, клима уред, ТВ и кабловска, WI-FI во сите соби, сопствен паркинг простор и прекрасно уреден двор.
Цените се доста приступачни и располагаме со еднокреветни соби, двокреветни соби и трокреветни соби.
1/1 еднокреветна соба 25 евра
1/2 двокреветна соба 35 евра
1/3 трокреветна соба 45 евра
Цените се со пресметана туристичка такса и доручек.

Хотел Вила Силиа                                                   

тел/фах 02/ 273 66 03                                   

моб.072/234 072

www.hotelvilasilia.com.mk

Оваа е-пошта е заштитена од spambots, треба да вклучите JavaScript за да ја видите

Âsfdd

БАРАЊЕ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА

БАРАЊЕ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА

Име и презиме 
Тип на соба 
Датум на престој (од - до) 
Телефон за контакт ! 
Email за контакт 
Please enter the following kokofyvu Help us prevent SPAM!
    

ЛОКАЦИЈА

JavaScript must be enabled in order for you to use Google Maps.
However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser.
To view Google Maps, enable JavaScript by changing your browser options, and then try again.

Share
 

Преведи

Macedonian Afrikaans Albanian Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bulgarian Catalan Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician Georgian German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Urdu Vietnamese Welsh Yiddish