Thursday January 18, 2018
Register

hotels-macedonia-logo3Паметен пребарувач - Внесете само неколку букви ..град, назив (дел од името кое го барате ..), категорија (хотел..мотел..вила)

PDF
Печати
Е-пошта
Хотел Есперанто
Share

1

адреса: Јосиф Свештарот бр. 2 Струмица
телефон: (034)609017 071/339-315
е-маил: Оваа е-пошта е заштитена од spambots, треба да вклучите JavaScript за да ја видите
Facebook :https://www.facebook.com/EsperantoStrumica
Skype: hotel.esperanto2

ГАЛЕРИЈА

234

567

8910

ОПИС

Хотел Есперанто е хотел со долга традиција, современо опремен со комфорен и луксузен ентериер, панорамски лифт, ресторан, бесплатен паркинг, мини бар, сала за состаноци, бесплатен Wi-Fi интернет.

Лоциран е на самиот плоштад во Струмица и располага со 42 соби (3 апартмани, 9 трокреветни, 30 двокреветни), кои се со прекрасен поглед кон градот.

Гостите на располагање имаат ресторан и мини бар во кој можат да уживаат во одличната услуга и релаксирачка атмосфера.

Хотелот располага и со сала за состаноци која ќе одговори на Вашите бизнис барања.

Во прилог, нашиот персонал секогаш Ви стои на располагање, кој ќе придонесе да се чувствувате како дома.

БАРАЊЕ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА

БАРАЊЕ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА

Име и презиме 
Тип на соба 
Датум на престој (од - до) 
Телефон за контакт ! 
Email за контакт 
Please enter the following qbqkbbae Help us prevent SPAM!
    

ЛОКАЦИЈА

Share
 

Преведи

Macedonian Afrikaans Albanian Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bulgarian Catalan Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician Georgian German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Urdu Vietnamese Welsh Yiddish