Tuesday October 22, 2019
Register

hotels-macedonia-logo3Паметен пребарувач - Внесете само неколку букви ..град, назив (дел од името кое го барате ..), категорија (хотел..мотел..вила)

PDF
Печати
Е-пошта
Хотел Гарден
Share

hotelgarden

адреса: Кеј Маршал Тито бр.114

телефон:046/260261

локација: Охрид

e-mail: Оваа е-пошта е заштитена од spambots, треба да вклучите JavaScript за да ја видите

web: www.hotelgarden.com.mk

ГАЛЕРИЈА

hotelgarden1hotelgarden2hotelgarden3

 

hotelgarden4hotelgarden5hotelgarden6

 

hotelgarden7hotelgarden8hotelgarden9

ОПИС

Хотел “Гарден“ е нов атрактивен хотел, сместен на самиот брег на Охридското Езеро, Хотелот е само 300 метри оддалечен од центарот на градот, во близина на неопходните комуникациски и инфраструктурни објекти, а сепак, доволно далеку за да можете да уживате во тивкото опкружување.

 

 

Сместување

Хотелот располага со: 6 еднокреветни соби,3 трокреветни, 6 соби со францускиголем лежај, 11 соби со француски мали лежаи , 2 луксузни студија.

 

Ресторан

Во нашиот ресторан можете да ги испробате највкусните специјалитети од национална и интернационална храна. Можете да се опуштите со најдоброто италијанско еспресо ( Illy ) или да уживате во јадењето на прекрасната тераса во тивка атмосфера. Капацитетот на ресторанот е со 80 седишта.

 

 

Семинарска сала

Хотел Гарден ги организира Вашите семинари, состаноци, работилници и разни видови бизнис активности. Располагаме со семинарска сала со капацитет до 25 лица. Истата е опремена со: проектор, платно, лап топ компјутер, табла за пишување и печатар.

БАРАЊЕ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА

БАРАЊЕ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА

Име и презиме 
Тип на соба 
Датум на престој (од - до) 
Телефон за контакт ! 
Email за контакт 
Please enter the following azamoocq Help us prevent SPAM!
    

ЛОКАЦИЈА

JavaScript must be enabled in order for you to use Google Maps.
However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser.
To view Google Maps, enable JavaScript by changing your browser options, and then try again.


Share
 

Преведи

Macedonian Afrikaans Albanian Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bulgarian Catalan Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician Georgian German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Urdu Vietnamese Welsh Yiddish