Tuesday October 22, 2019
Register

hotels-macedonia-logo3Паметен пребарувач - Внесете само неколку букви ..град, назив (дел од името кое го барате ..), категорија (хотел..мотел..вила)

PDF
Печати
Е-пошта
Хотел Викториа
Share

viktorianaslovna


адреса: Славе Деловски 18

телефон: (02) 3107 600

локација: Водно

web: www.hotelvictoria.com.mk

e-mail: Оваа е-пошта е заштитена од spambots, треба да вклучите JavaScript за да ја видите

   ГАЛЕРИЈА

hotelvictoria1hotelvictoria2hotelvictoria3

 

hotelvictoria4hotelvictoria5hotelvictoria6

 

hotelvictoria7hotelvictoria8hotelvictoria9

   ОПИС

Се наоѓаме во резиденцијалниот дел на Скопје, во мирно и пријатно опкружување, на 1км од центарот на градот, во подножјето на Водно. Нудејќи им на гостите мирна и пријатна атмосфера, Хотел Викторија е идеално место за Вашите бизнис патувања и состаноци. Успешноги остваруваме Вашите потреби од 2004 година, а од 2011 во комплетно реновиран амбиент. Нашата цел е за време на Вашиот престој да се чувствувате како дома.

- Ресторан од затворен тип во кој може да уживаат само нашите гости во кој се послужува доручек на база шведска маса од 07:00-10:00h, истовремено адаптибилен како сала за состаноци, со капацитет од 50 лица
- БЕСПЛАТЕН затворен паркинг со видео надзор
- 100% покриеност на хотелот со БЕСПЛАТНА LAN и Wireless интернет конекција
- Хотелски сеф
- Факс
- Хемиско чистење
- Лифт
- Летна тераса со капацитет од 20 седишта

Хотелско сместување

- 25 соби:
– 1 апартман (4 лица-брачен лежај + два помошни кревети)
– 3 еднокреветни соби
– 1 economy еднокреветна соба
– 4 двокреветни соби со брачен лежај
– 16 двокреветни соби со одвоени кревети

Сите соби се опремени со клима уред, централно греење, противпожарен алармен систем, SOS дојава, LCD кабелска телевизија со интернационални канали, мини бар, директна телефонска линија, интернет пристап, фен, модерно опремени купатила со туш кабина, секојдневно чистење на собите и електронска брава.

На Ваша услуга

Нашиот љубезен персонал Ви стои на располагање во секое време. На Ваше барање можеме да Ви организираме rent-a-car, еднодневни или неколку дневни туристички тури со водич во Скопје и Македонија, превоз од Аеродром Александар Велики до хотел и обратно, резервации за настани или ресторани и се што е потребно за Ваш пријатен престој.

   БАРАЊЕ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА

БАРАЊЕ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА

Име и презиме 
Тип на соба 
Датум на престој (од - до) 
Телефон за контакт ! 
Email за контакт 
Please enter the following dqoipbiu Help us prevent SPAM!
    

   ЛОКАЦИЈА

JavaScript must be enabled in order for you to use Google Maps.
However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser.
To view Google Maps, enable JavaScript by changing your browser options, and then try again.


Share
 

Преведи

Macedonian Afrikaans Albanian Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bulgarian Catalan Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician Georgian German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Urdu Vietnamese Welsh Yiddish