Thursday January 18, 2018
Register

hotels-macedonia-logo3Паметен пребарувач - Внесете само неколку букви ..град, назив (дел од името кое го барате ..), категорија (хотел..мотел..вила)

PDF
Печати
Е-пошта
Хотел Уни Палас 1
Share

uni-palas-hotel kavadarci

адреса: Едвард Кардељ б.б.

место: Кавадарци

телефон: (043) 419 600

мобилен: (071) 219 307

e-mail: Оваа е-пошта е заштитена од spambots, треба да вклучите JavaScript за да ја видите

ГАЛЕРИЈА

unipalas2unipalas3unipalas01

unipalas4unipalas5unipalas6

unipalas7unipalas8unipalas9

ОПИС

Хотел Уни Палас 1 локацијата се наоѓа во строгиот центар на градот каде можете поголемиот дел од времето да го поминете во кафе дружба и шетање по центарот на град Кавадарци. Располагаме со 11 соби од кои повекето се со француски лежај како и единечни кревети и еден апартман. Во склоп на хотелот имаме и кафе бар каде можете да уживате на прекрасната летна бавча истотака во склоп на хотелот имаме мини бар каде можете да го поминете слободното време, исто така имаме и сала за состаноци погодна за семинари и конференции.
Цени за хотел уни палас 1
еднокреветна без доручек-1800 денари 30 евра
еднокреветна со доручек-2100 денари 35 евра
двокреветна без доручек 3000 денари 50 евра
двокреветна со доручек 3400 денари 56 евра
трокреветна без доручек-4000денари 70 евра
трокреветна со доручек 4600 денари 76 евра
апартман 4600 денари 76 евра
сала за состаноци 2000 денари
контакт 043 419 600 и 071219 307


Хотел Уни Палас 2 се наога на периферијата од градот каде можете потполно да се одморите на едно прекрасно мирно место со убав поглед, лоциран е на 800 метри од хотел уни палас 1 хотелот располага со 35 соби од кои повекето се со француски лежај и еднинецни соби и 10 апартмани .во склоп на хотелот има и сала за состаноци за одржување на состаноци семинари и конференции како и располагаме со ресторан со прекрасна кујна каде можете да вкусите разни специјалитети. Додека во летниот период место за уживање го имате со отворен базен и прекрасна бавча. цените за хотел уни палас 2 се истите како и во хотел уни палас 1 цените се вклуцени со ддв.

БАРАЊЕ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА

БАРАЊЕ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА

Име и презиме 
Тип на соба 
Датум на престој (од - до) 
Телефон за контакт ! 
Email за контакт 
Please enter the following pfyqzknp Help us prevent SPAM!
    

ЛОКАЦИЈА

JavaScript must be enabled in order for you to use Google Maps.
However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser.
To view Google Maps, enable JavaScript by changing your browser options, and then try again.


Share
 

Преведи

Macedonian Afrikaans Albanian Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bulgarian Catalan Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician Georgian German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Urdu Vietnamese Welsh Yiddish