Thursday January 18, 2018
Register

hotels-macedonia-logo3Паметен пребарувач - Внесете само неколку букви ..град, назив (дел од името кое го барате ..), категорија (хотел..мотел..вила)

PDF
Печати
Е-пошта
Хотел Ексклузив
Share

ekskluziv1

адреса: с.Велешта - Струга

телефон: (046) 793 017

телефон 2: (070) 232181

web: www.hotelexclusivestruga.com

ГАЛЕРИЈА

ekskluziv2ekskluziv3ekskluziv4

ekskluziv5ekskluziv6ekskluziv7

ekskluziv8ekskluziv9ekskluziv10

ОПИС

Ексклузив хотел е вистинскиот избор за сите ваши барања, без разлика дали организирани за семејството радости, на одмор во Ривиера на Струга, или само за забава. Добредојдени.

Ексклузив хотел се наоѓа на 4 км. северно од Струга и го прави погодно за градот и неговата околина од Струга. Локацијата на хотелот им овозможува на нашите клиенти брз пристап до земјата за семејството радости (свадби, итн.), Како и летен одмор туристи, сместување во близина на струшките плажи.

Нашите хотелот има 4 луксузни апартмани, кои нудат најмногу модерни удобности. Хотелот има два ресторани, една со 600 седишта и 400 седишта. Летната тераса со 100 седишта. Во текот на годината има музика во живо секоја вечер. За деловни потреби имаме конференциска сала и изобилуваат со паркинг.

БАРАЊЕ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА

БАРАЊЕ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА

Име и презиме 
Тип на соба 
Датум на престој (од - до) 
Телефон за контакт ! 
Email за контакт 
Please enter the following jauzasio Help us prevent SPAM!
    

 

ЛОКАЦИЈА

JavaScript must be enabled in order for you to use Google Maps.
However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser.
To view Google Maps, enable JavaScript by changing your browser options, and then try again.


Share
 

Преведи

Macedonian Afrikaans Albanian Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bulgarian Catalan Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician Georgian German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Urdu Vietnamese Welsh Yiddish