Tuesday October 22, 2019
Register

hotels-macedonia-logo3Паметен пребарувач - Внесете само неколку букви ..град, назив (дел од името кое го барате ..), категорија (хотел..мотел..вила)

PDF
Печати
Е-пошта
Хотел Грин Центар - Гили
Share

greeen gili

адреса: Гоце Делчев 45

телефон: (042) 213 597

телефон 2: (042) 222600

web: www.gchilton.com

ГАЛЕРИЈА

DSC 0039   hilton 2   Picture 024  

 GCH-S4.01   GCH-S1.01   DSC 0021

 terasa 2   GCH-S4.06   GCH-sauna

ОПИС

Хотел Грин Центар Гили доби нови размери, односно го зголеми својот капацитет за уште 7 соби и апартмани ( вкупно 21 ) со прекрасни услови кои во секој поглед ги задоволуваат потребите на гостите.

Секоја соба и апартман нуди услови како што се ноќевања со доручек, полупансион и полн пансион, телевизор ( кабелска програма ), директна телефонска линија, слободна интернет конекција, клима уреди, ладење/греење, мини барови, собна послуга, фитнес центар, сауна и слично.

Според потребите на гостите хотелските соби може да се еднокреветни, двокреветни и трокреветни со максимална комфорност и различен избор на бањи, односно соби со туш кабини, со кади, со џакузи или комбинирано.

Доколку ви е потребен простор за одржување на семинари, презентации, конференции или предавања на најгорниот кат се наоѓа летната тераса и панорамскиот ресторан кој нуди две сали за овие потреби вклучувајќи ја и потребната техничка опрема и секако вкусната храна со висок квалитет.

Green Centar Hilton ве поканува да го посетите хотелот и ресторанот, двата со европски стил, прекрасно опремени и со услови за пријатни и незаборавни моменти.

ВИ БЛАГОДАРИМЕ НА ПОСЕТАТА И ВИ ПОСАКУВАМЕ ПРИЈАТЕН ПРЕСТОЈ!

БАРАЊЕ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА

БАРАЊЕ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА

Име и презиме 
Тип на соба 
Датум на престој (од - до) 
Телефон за контакт ! 
Email за контакт 
Please enter the following lrmryyhf Help us prevent SPAM!
    

 

ЛОКАЦИЈА

JavaScript must be enabled in order for you to use Google Maps.
However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser.
To view Google Maps, enable JavaScript by changing your browser options, and then try again.


 

Share
 

Преведи

Macedonian Afrikaans Albanian Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bulgarian Catalan Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician Georgian German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Urdu Vietnamese Welsh Yiddish